23 червня 2026 Випадкова стаття
Східне Відлуння
  • Головна
  • Життя
  • Війна
  • Політика
  • Економіка
  • Світ
  • Спорт
Швидкі новини
РФ атакувала Кривий Ріг балістикою: є загиблі та поранені Українські удари створили Путіну чотири проблеми одночасно, – Bild НБУ вимагає звільнити главу "Укрпошти" Смілянського Україна може знищити Кримський міст, але його залишили не без причини, - експерт У Криму "прилетіло" по ТЕЦ: половина півострова залишилася без світла
Головна›Війна›Розвідники "викурили" окупанта з укриття, яке...
Війна

Розвідники "викурили" окупанта з укриття, яке він перетворив на підземну фортецю

23 березня 2026
Розвідники "викурили" окупанта з укриття, яке він перетворив на підземну фортецю
Поділитися:

Українські розвідники знайшли та викурили росіянина, який півтора місяця знаходився в укритті, перетворенему на підземну фортецю. Як розповіли у 7-му корпусі швидкого реагування ДШВ Збройних Сил України, операцію реалізували під час наступу на Олександрівському напрямку.

Зазначається, що російський окупант знайшов укриття на стику лісосмуг та переховувався там півтора місяця, допоки ЗСУ не "викурили" його звідти. Командир роти 132 окремого розвідувального батальйону "Старк" та головний сержант "Макар" розповіли, як змусили ворога здатися в полон.

За словами "Старка", військові проводили ударно-пошукові дії. Дізнавшись, що у певній точці засів противник, "прочищали" всі траншеї та цілеспрямовано його шукали. Підземна схованка окупанта, як виявилась, була облаштована за допомогою бетону. Під час штурму, що тривав майже дві години, проти ворога застосували FPV-дрони, ручні гранати та протитанкові міни.

Як розповів "Макар", окупант спочатку відстрілювався, а потім все ж таки прийняв рішення лишитися живим та здався у полон.

Як окупанти здаються у полон

Нагадаємо, ЗСУ дедалі частіше беруть у полон окупантів із вкрай низькою підготовкою та абсурдною мотивацією. Катерина Мирончук, начальниця відділення комунікацій 152-ї окремої єгерської бригади імені Симона Петлюри, розповіла, що бійці 152-ї бригади знову захопили кількох окупантів. З'ясувалося, що деякі з полонених планували здатися ще до початку виходу на позиції. Свій шлях до армії РФ почали з випадкового застілля, під час якого їх умовили підписати контракт. Серед них 18-річний юнак, який вирішив довести, що "щось може досягти в цьому житті".

Джерело: УНІАН

полонені
Попередня Зеленський розкрив плани РФ запускати БПЛА з... Наступна Очільник НАБУ Кривонос двічі тікав від поліграфа і...

Схожі статті

РФ атакувала Кривий Ріг балістикою: є загиблі та поранені

РФ атакувала Кривий Ріг балістикою: є загиблі та поранені

23.06.2026

Українські удари створили Путіну чотири проблеми одночасно, – Bild

23.06.2026
Україна може знищити Кримський міст, але його залишили не без причини, - експерт

Україна може знищити Кримський міст, але його залишили не без причини, - експерт

23.06.2026

Останні публікації

РФ атакувала Кривий Ріг балістикою: є загиблі та поранені
РФ атакувала Кривий Ріг балістикою: є загиблі та поранені
23.06.2026
Українські удари створили Путіну чотири проблеми...
23.06.2026
НБУ вимагає звільнити главу "Укрпошти" Смілянського
НБУ вимагає звільнити главу "Укрпошти" Смілянського
23.06.2026
Україна може знищити Кримський міст, але його залишили не без причини, - експерт
Україна може знищити Кримський міст, але його...
23.06.2026
У Криму "прилетіло" по ТЕЦ: половина півострова залишилася без світла
У Криму "прилетіло" по ТЕЦ: половина півострова...
23.06.2026

Категорії

  • Життя (602)
  • Війна (2049)
  • Політика (596)
  • Економіка (529)
  • Світ (2205)
  • Спорт (168)

Теги

bayraktar f-35 g20 iphone navi shahed-136 spacex starlink taurus telegram австралія австрія

Про нас

Актуальні новини та цікаві матеріали на кожен день.

Східне Відлуння

Східне Відлуння

Ваше надійне джерело актуальних новин.

Категорії

  • Життя
  • Війна
  • Політика
  • Економіка
  • Світ
  • Спорт

Популярні теги

bayraktar f-35 g20 iphone navi shahed-136 spacex starlink

© 2026 Східне Відлуння

Головна Життя Війна Політика