23 червня 2026 Випадкова стаття
Східне Відлуння
  • Головна
  • Життя
  • Війна
  • Політика
  • Економіка
  • Світ
  • Спорт
Швидкі новини
Такер Карлсон заявив, що виходить із Республіканської партії, та назвав причину Повна ізоляція Криму: експерт розповів, що чекає на окупантів після блокади Три дні на дії: ультиматум Білорусі – не пусті слова Росія заговорила про готовність до діалогу з ЄС РФ атакувала Кривий Ріг балістикою: є загиблі та поранені
Головна›Війна›У квітні РФ захопила менше територій, ніж у...
Війна

У квітні РФ захопила менше територій, ніж у березні, незважаючи на зростання кількості штурмів, - Deep State

1 травня 2026
У квітні РФ захопила менше територій, ніж у березні, незважаючи на зростання кількості штурмів, - Deep State
Поділитися:

У квітні російські війська окупували на 11,9% менше території, ніж у березні, при тому, що кількість штурмових дій, навіть, збільшилася на 2,2%. Про це повідомляє моніторинговий проєкт Deep State.

"Росіянам треба провести 36 штурмових дій для досягнення у 1 кв км. Для прикладу площа Костянтинівки складає 66 кв км. Тобто, їм треба півмісяця штурмувати одну Констаху і більше ніде нічого не робити. В наявних умовах зосередити сили на такій малій ділянці вкрай важко", - пишуть аналітики.

Вони зазначили, що найбільше просувань, а саме 36% припадає на Донеччину. В абсолюті це 53 кв км, або майже вдвічі менше, ніж у березні, та 6,5 разів менше, ніж у грудні. Далі йде Сумщина з показником у 30%, в абсолюті це 44 кв км. На Харківщину припало 22%, а на Запоріжжя 12%. 

"Також зменшилася сумарна кількість окупованої Дніпропетровщини з 105 кв км до 98 кв км. За три місяці, Сили Оборони України зменшили зону окупації на 89 кв км, тобто на піку в січні ворог тримав 187 кв км області", - додати там.

Війна в Україні - ситуація на фронті

Видання The Telegraph писало, що російська армія майже повністю відмовилася від тактики так званих "м’ясних штурмів", коли командування кидало в атаку великі хвилі піхоти, намагаючись виснажити українську оборону чисельною перевагою.

Тепер окупанти дедалі частіше використовують малі диверсійно-штурмові групи по двоє-четверо військових, які намагаються непомітно просочитися крізь позиції ЗСУ. 

Джерело: УНІАН

війна в україні
Попередня "Нафта буквально падає з неба": CNN розповів про... Наступна Росіяни просунулися у Харківській і Донецькій...

Схожі статті

Повна ізоляція Криму: експерт розповів, що чекає на окупантів після блокади

Повна ізоляція Криму: експерт розповів, що чекає на окупантів після блокади

23.06.2026
РФ атакувала Кривий Ріг балістикою: є загиблі та поранені

РФ атакувала Кривий Ріг балістикою: є загиблі та поранені

23.06.2026

Українські удари створили Путіну чотири проблеми одночасно, – Bild

23.06.2026

Останні публікації

Такер Карлсон заявив, що виходить із...
23.06.2026
Повна ізоляція Криму: експерт розповів, що чекає на окупантів після блокади
Повна ізоляція Криму: експерт розповів, що чекає на...
23.06.2026
Три дні на дії: ультиматум Білорусі – не пусті слова
Три дні на дії: ультиматум Білорусі – не пусті слова
23.06.2026
Росія заговорила про готовність до діалогу з ЄС
23.06.2026
РФ атакувала Кривий Ріг балістикою: є загиблі та поранені
РФ атакувала Кривий Ріг балістикою: є загиблі та поранені
23.06.2026

Категорії

  • Життя (602)
  • Війна (2050)
  • Політика (596)
  • Економіка (529)
  • Світ (2208)
  • Спорт (168)

Теги

bayraktar f-35 g20 iphone navi shahed-136 spacex starlink taurus telegram австралія австрія

Про нас

Актуальні новини та цікаві матеріали на кожен день.

Східне Відлуння

Східне Відлуння

Ваше надійне джерело актуальних новин.

Категорії

  • Життя
  • Війна
  • Політика
  • Економіка
  • Світ
  • Спорт

Популярні теги

bayraktar f-35 g20 iphone navi shahed-136 spacex starlink

© 2026 Східне Відлуння

Головна Життя Війна Політика