23 червня 2026 Випадкова стаття
Східне Відлуння
  • Головна
  • Життя
  • Війна
  • Політика
  • Економіка
  • Світ
  • Спорт
Швидкі новини
Взимку можливі перебої з газом: експерт назвав проблему, якій приділяють недостатньо уваги Зеленський зміг змінити уявлення Трампа про Україну, - оглядач FT Путін знову заговорив про "мир", але висунув одну вимогу Кримська засмага: бажання Путіна збулося - але окупанти пакують валізи під сиренами Дизель та бензин здешевшають незабаром: яких цін очікувати, – експерт
Головна›Війна›Удар по Пермі: випалено 70%...
Війна

Удар по Пермі: випалено 70% нафтоперекачувальної станції, - супутникові знімки

3 травня 2026
Удар по Пермі: випалено 70% нафтоперекачувальної станції, - супутникові знімки
Поділитися:

Внаслідок українського удару по російській лінійній виробничо-диспетчерській станції (ЛПДС) "Пермь" було знищено всі резервуари об’ємом 50 000 м³. У кожному з них було по 314 тисяч барелів нафти/нафтопродуктів. Про це повідомив телеграм-каналом Exilenova+ та оприлюднив відповідний супутниковий знімок.

"Значна частина технологічних труб вигоріла у зв’язку з розливом нафтопродуктів. Технологічний процес на станції виведено з ладу на невизначений термін", - йдеться у повідомленні.

Також видання пише, що на станції один резервуар, обсяг якого, ймовірно, становить 20 000 м³, частково підгорів, ще три - неушкоджені.

"Досить успішна операція СБУ: за два рейди було випалено приблизно 70% усієї ЛПДС", - оцінив канал.

Удари по нафтових об'єктах в місті Перм 

Як повідомляв раніше УНІАН, 29 квітня Сили оборони ударили по російській нафтоперекачувальній станції, яка розташована біля міста Перм, за понад 1500 км від України. Зазначалося, що станція належить АТ "Транснефть" і є стратегічно важливим хабом магістральної нафтотранспортної системи РФ. Внаслідок атаки дронів виникла масштабна пожежа. Як повідомляли джерела в українській спецслужбі, горіли майже всі резервуари для зберігання нафти.

Наступної ночі дрони уразили один з найбільших НПЗ Росії, зокрема завод "Лукойл-Пермнафтооргсинтез". За попередньою інформацією СБУ, на підприємстві уражено установку АВТ-4 – ключовий вузол первинної переробки нафти. Внаслідок удару загорілися вакуумна та атмосферна ректифікаційні колони. Їх ураження фактично виводить установку з ладу.

Джерело: УНІАН

Попередня Захопимо негайно: Трамп пригрозив відправити... Наступна З Білорусі в Україну залетів "подарунок" для...

Схожі статті

Взимку можливі перебої з газом: експерт назвав проблему, якій приділяють недостатньо уваги

23.06.2026

Зеленський зміг змінити уявлення Трампа про Україну, - оглядач FT

23.06.2026
Путін знову заговорив про "мир", але висунув одну вимогу

Путін знову заговорив про "мир", але висунув одну вимогу

23.06.2026

Останні публікації

Взимку можливі перебої з газом: експерт назвав...
23.06.2026
Зеленський зміг змінити уявлення Трампа про...
23.06.2026
Путін знову заговорив про "мир", але висунув одну вимогу
Путін знову заговорив про "мир", але висунув одну вимогу
23.06.2026
Кримська засмага: бажання Путіна збулося - але окупанти пакують валізи під сиренами
Кримська засмага: бажання Путіна збулося - але...
23.06.2026
Дизель та бензин здешевшають незабаром: яких цін...
23.06.2026

Категорії

  • Життя (603)
  • Війна (2061)
  • Політика (598)
  • Економіка (531)
  • Світ (2214)
  • Спорт (170)

Теги

bayraktar f-35 g20 iphone navi shahed-136 spacex starlink taurus telegram австралія австрія

Про нас

Актуальні новини та цікаві матеріали на кожен день.

Східне Відлуння

Східне Відлуння

Ваше надійне джерело актуальних новин.

Категорії

  • Життя
  • Війна
  • Політика
  • Економіка
  • Світ
  • Спорт

Популярні теги

bayraktar f-35 g20 iphone navi shahed-136 spacex starlink

© 2026 Східне Відлуння

Головна Життя Війна Політика