23 червня 2026 Випадкова стаття
Східне Відлуння
  • Головна
  • Життя
  • Війна
  • Політика
  • Економіка
  • Світ
  • Спорт
Швидкі новини
Президент Чехії оскаржив у суді рішення прем'єра не пускати його на саміт НАТО, - POLITICO Путін звинуватив Україну в ударах по цивільній інфраструктурі та висловився щодо переговорів Нацбанк різко посилив гривню до євро: офіційний курс валют на 24 червня Рух MAGA схиляється до підтримки України, але сам Трамп вагається, – Foreign Policy "Купити" перемогу у війні з Україною: у Росії запропонували конфіскувати гроші громадян
Головна›Війна›Ворог окупував село на Сумщині, з якого...
Війна

Ворог окупував село на Сумщині, з якого нещодавно викрав людей, - DeepState

7 березня 2026
Ворог окупував село на Сумщині, з якого нещодавно викрав людей, - DeepState
Поділитися:

Росіяни окупували село Сопич Сумської області. Про це йдеться у повідомленні моніторингового проєкту DeepState в Telegram.

Зазначається також, що в окупантів є просування біля трьох населених пунктів Сумської області.

"Ворог просунувся поблизу Попівки, Високого, у Комарівці та окупував Сопич", - сказано в повідомленні.

Викрадення людей на Сумщині - що відомо

Як повідомляв УНІАН, за даними Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Дмитра Лубінця, російські військові, ймовірно, викрали та вивезли до РФ 19 жителів прикордонного села Сопич Есманьської громади на Сумщині.

Він розповів, що з ними спочатку зник зв’язок, а згодом їхні інтерв’ю з’явилися на російському каналі.

Він наголосив, що такі дії є явним порушенням міжнародного гуманітарного права - примусова депортація цивільного населення та грубе нехтування законами і звичаями війни.

Раніше місцеве видання Кордон.Медіа повідомило про вивезення до РФ 19 жителів із села Сопич. Зазначалось, що останніми роками у Сопичі було близько 300 жителів, але поступово вони виїздили із прикордонного села. Дев’ятнадцятеро, попри всі ризики, залишилися.

Реклама

Нещодавно інтерв’ю з кількома з них показали на російському пропагандистському телеканалі "Вєсті". Там йдеться, що російські військові вивезли людей у поселення десь у Брянській області, де нині всі й перебувають.

Заступник голови Сумської ОВА Володимир Бабич підтвердив УНІАН інформацію про те, що в селі залишалося 19 людей, які письмово відмовилися від евакуації, з них близько дев’яти - призовного віку.

Джерело: УНІАН

війна в україні росія сумщина
Попередня Удар ракетою "Изделие 30" по Харкову: у ЗСУ... Наступна Іранські "Шахеди" стали для США "крижаним дощем",...

Схожі статті

Путін звинуватив Україну в ударах по цивільній інфраструктурі та висловився щодо переговорів

Путін звинуватив Україну в ударах по цивільній інфраструктурі та висловився щодо переговорів

23.06.2026
Рух MAGA схиляється до підтримки України, але сам Трамп вагається, – Foreign Policy

Рух MAGA схиляється до підтримки України, але сам Трамп вагається, – Foreign Policy

23.06.2026

"Купити" перемогу у війні з Україною: у Росії запропонували конфіскувати гроші громадян

23.06.2026

Останні публікації

Президент Чехії оскаржив у суді рішення прем'єра не...
23.06.2026
Путін звинуватив Україну в ударах по цивільній інфраструктурі та висловився щодо переговорів
Путін звинуватив Україну в ударах по цивільній...
23.06.2026
Нацбанк різко посилив гривню до євро: офіційний...
23.06.2026
Рух MAGA схиляється до підтримки України, але сам Трамп вагається, – Foreign Policy
Рух MAGA схиляється до підтримки України, але сам...
23.06.2026
"Купити" перемогу у війні з Україною: у Росії...
23.06.2026

Категорії

  • Життя (602)
  • Війна (2057)
  • Політика (598)
  • Економіка (530)
  • Світ (2211)
  • Спорт (168)

Теги

bayraktar f-35 g20 iphone navi shahed-136 spacex starlink taurus telegram австралія австрія

Про нас

Актуальні новини та цікаві матеріали на кожен день.

Східне Відлуння

Східне Відлуння

Ваше надійне джерело актуальних новин.

Категорії

  • Життя
  • Війна
  • Політика
  • Економіка
  • Світ
  • Спорт

Популярні теги

bayraktar f-35 g20 iphone navi shahed-136 spacex starlink

© 2026 Східне Відлуння

Головна Життя Війна Політика