В Україні після негоди відновили роботу закритого пункту пропуску

В Україні 8 липня відновили пропуск через “Дзвінкове – Лонья” (українсько-угорський кордон). Пропускати через пункт припинили вранці через необхідність ліквідувати наслідки масштабної негоди. 

“Роботу пункту пропуску “Дзвінкове” на кордоні з Угорщиною відновлено. Пропускні операції проводяться в звичному режимі”, – зазначили в Державній прикордонній службі на своїй офіційній сторінці в Telegram.

Що відбувається

У Тернопільській області через шквальний вітер вранці 8 липня 66 населених пунктів були знеструмлені повністю, ще 42 – частково. Також про наслідки повідомляють і в Мукачеві: без світла залишилась низка сел. Від сильної бурі з грозою та шквальним вітром також постраждав Львів, там повалило дерева. 

У Рівненській області станом на 8:00 внаслідок негоди 61 населений пункт повністю, а 2 частково знеструмлені. Без світла 13 634 абоненти в усіх районах області.

Також 7 липня внаслідок раптового погіршення погодних умов на території Чернівецької області зафіксовано численні випадки пошкодження об’єктів критичної та транспортної інфраструктури, а також житлових будинків у громадах, повідомили в ДСНС.

У місті Чернівці рятувальники ліквідували наслідки негоди одразу за п’ятьма адресами. Також надзвичайники працювали у Чернівецькому та Вижницькому районах.

Раніше OBOZ.UA повідомляв, що співробітники української митниці тепер проводять митний контроль з увімкненими бодікамерами. Це має знизити корупційні ризики та посилити спроможність боротьби з шахрайством на кордоні. Новими правилами митного контролю передбачено таке:

  • обов’язкове застосування ввімкнених бодікамер під час здійснення службових повноважень та проведення фізичних оглядів товарів;
  • обладнання має бути закріплене на форменому одязі митників;
  • відеофіксація повинна здійснюватися безперервно під час заходів митного контролю та інших формальностей;
  • забороняється самовільне вимкнення бодікамер або видалення відеозаписів;
  • у пунктах пропуску будуть розміщені попереджувальні повідомлення про ведення відеофіксації, якщо їх немає – посадові особи повинні повідомляти про це усно;
  • за наявності технічної можливості віддалений онлайн-доступ до записів забезпечуватиметься цілодобово;
  • заборонено використання бодікамер в особистих цілях, у позаслужбовий час і несанкціонований доступ до відеозаписів.

Джерело: OBOZ.UA

Вам також може сподобатися...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *